Η ομάδα των Optimist του NAO Κέκροψ, συμμετέχει στον διεθνή αγώνα International Sailing Regatta στο ΝΟ Σύρου, μέσω του ευρωπαϊκού προγράμματος erasmus+ sailing on the three seas. Καλή επιτυχία στους αθλητές μας.
![](https://www.naokekrops.gr/wp-content/uploads/2018/10/43770174_2410195439020656_8102983994687094784_n.jpg)
Η ομάδα των Optimist του NAO Κέκροψ, συμμετέχει στον διεθνή αγώνα International Sailing Regatta στο ΝΟ Σύρου, μέσω του ευρωπαϊκού προγράμματος erasmus+ sailing on the three seas. Καλή επιτυχία στους αθλητές μας.